Bestsellerowe erotyki Laurein Paige, które musisz przeczytać

Laurein Paige ze strony www.taniaksiazka.pl to znana na całym świecie autorka romansów i powieści erotycznych. Zadebiutowała w 2015 roku książką “Uwikłani”, którą szybko uznano za mocną konkurentkę kultowych “Pięćdziesięciu twarzy Greya”. Jakie spośród bestsellerowych książek pisarki warto przeczytać?

“Uwikłani”

Debiutancka powieść “Uwikłani” stała się zaczątkiem serii o tym samym tytule. Dotychczas w ramach cyklu ukazało się osiem tomów, a każdy z nich długo nie schodził z list bestsellerów w wielu krajach. Za polską dystrybucję powieści odpowiada Wydawnictwo Kobiece. Każda z książek opisuje losy młodej Alayny – pięknej i inteligentnej absolwentki studiów biznesowych, w której zakochuje się przystojny miliarder, Hudson Pierce. Alayna pragnie zrealizować swoje marzenie o stanowisku menadżerki nocnego klubu. Stara się zarazem unikać kuszących mężczyzn, którzy już nieraz skomplikowali jej i tak niełatwe życie. Kobieta nie może jednak uwolnić się od uroku czarującego Hudsona, który zostaje nowym właścicielem klubu. Między bohaterami szybko zawiązuje się burzliwe uczucie, przeradzające się w gorący i niemożliwy do zakończenia romans. Pełni pożądania i obsesji kochankowie muszą jednak zmierzyć się z demonami przeszłości, które mogą stanąć na drodze ich wspólnego życia. Kolejne tomy pokazują niełatwe perypetie Alayny i Hudsona, a każdy z nich zabiera czytelniczki w pełną  napięcia historię, przepełnioną niełatwymi emocjami i erotyzmem.

“Slay Quartet i “Seksowny Duet”

Do chętnie czytanych serii pisarki należy również “Slay Quartet” – osadzona w świecie wielkiego biznesu historia bezwzględnego Edwarda Fasbendera i pożądanej przez niego Celii. Edward pragnie zdobyć kobietę i wziąć z nią ślub, by wzbogacić się na korzystnym małżeństwie z córką swojego największego zawodowego rywala. Pewny siebie Edward nie wie jednak, że Cela nie pozwoli sobie na związek bez miłości, a walka o jej serce będzie kosztowała go wiele wysiłku. Inna bestsellerowa seria – “Seksowny duet”, którą otwiera tom “Grzeszny zdobywca” – to kolejna z wartych uwagi powieści autorki. Tym razem najlepszy przyjaciel Westona, Donovan, pomaga mu znaleźć idealną kandydatkę na żonę. Błyskotliwa i piękna Elizabeth szybko wkrada się do serca Westona, który nie zna jednak największego sekretu kobiety. Elizabeth szuka bowiem dobrej partii – bogatego mężczyzny, który pomoże jej w uratowaniu rodzinnej firmy. A przy okazji – spełni jej sekretne fantazje. Weston nie wie jednak o zamiarach kobiety i jest święcie przekonany o jej bezinteresownej miłości.